Mesaj gönder
Tel:
Foshan Shilong Packaging Machinery Co., Ltd.
Foshan Shilong Packaging Machinery Co., Ltd.

2006'dan beri Profesyonel Paketleme Makinaları Üreticisi

Ana sayfa

Foshan Shilong Packaging Machinery Co., Ltd. Fabrika turu

 • Üretim hattı

  Foshan Shilong Packaging Machinery Co., Ltd., 2006 yılında Çin'in Guangdong Eyaleti, Foshan Şehrinde kuruldu. Üretim üssümüz, Foshan'ın son derece gelişmiş ve en müreffeh bölgesi olan Nanhai Bölgesi'nde bulunuyor.Fabrika, 100 'den fazla kişiyle çalışan 5000 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır.Granül, toz ve sıvı malzeme için otomatik paketleme makinesi tasarımı ve üretiminde uzmanlaştık.

  Şirketimiz deneyimli teknik çalışanlara, profesyonel mühendislere, standart satış ve satış sonrası ekibine sahiptir ve size hizmet etmeye ve ihtiyacınızı karşılamaya hazırız.Gelişmiş mühendislik tasarım teknolojisi, iyi ürün kalitesi, uygun fiyat ve standart satış sonrası hizmet ile ürünlerimiz iç ve dış pazarlarda iyi satılmaktadır."Öncelikle insan, ileri teknoloji, iş yaparken dürüst olmak ve tanınmış bir marka yaratmak" misyonumuzdur.Size güvenilir ürünler ve kusursuz hizmet sunmakta ısrar ediyoruz.

   

  Foshan Shilong Packaging Machinery Co., Ltd. fabrika üretim hattı 0

 • OEM / ODM

  En iyi makineyi seçebilmemiz için lütfen bize ürünleriniz hakkında ürün adı, her bir torbanın ağırlığı gibi daha fazla bilgi verin. Çanta şekli. Çanta boyutunuz varsa en iyisi olacaktır. Zengin deneyime sahip profesyonel bir mühendis ekibimiz var, sizin için çeşitli paketleme çözümlerini özelleştiriyoruz.

 • Ar-Ge

  Ar-Ge ekibimiz, Program Ekibi tarafından yaklaşık 15 personelden oluşmaktadır.Tedarik personeli, Yapısal tasarım mühendisleri, Ürün test mühendisleri ve Profesyonel ürün montaj mühendisleri geliştirin.

   

  Program ekibi, ürün geliştirmelerinden ve tüm ürün geliştirme sürecinden sorumludur ve geliştirme tedarik personeli, esas olarak yeni ürün geliştirmeleri için hammaddeyi dikkatlice seçmek ve satın almak içindir, yapı mühendisleri ise yeni ürün görünümlerini tasarlama sorumluluğunu üstlenir ve iç yapı tasarımları.Yeni ürünler monte edildikten sonra, profesyonel ürün test mühendislerimiz, yeni yenilikçi ürünlerin yüksek kalitesini sağlamak için her ürün üzerinde bir dizi sıkı test gerçekleştirecektir.

   

  Ar-Ge ekibimiz, daha uzman araştırma personeli ve daha profesyonel test, ürün belgelendirme yetenekleri işe alarak daha güçlü ve daha teknik hale geliyor. Müşterilerimizin yeni ürünler geliştirme konusunda herhangi bir fikri varsa, numune veya fikirleri bize sunun, Ar-Ge'miz müşterilerimize asla izin vermeyecektir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam olarak geliştirebiliriz. Müşterilerimiz, araştırma ve geliştirme kabiliyetimiz ile her zaman memnun ve güvenilirdir. Ar-Ge ekibimiz, ürün tasarımlarımızı pazarların ihtiyaçlarına göre sürekli olarak geliştirmektedir.

İletişim bilgileri
Foshan Shilong Packaging Machinery Co., Ltd.

İlgili kişi: Ms. Joanna

Tel: +86-13380276946

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin
Foshan Shilong Packaging Machinery Co., Ltd.
Tel:86-135-39346025
Mobil site Gizlilik Politikası | Çin iyi Kalite Otomatik Sıvı Paketleme Makinası Tedarikçi. © 2021 - 2024 autopacking-machine.com. All Rights Reserved.